Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 napja van hányingerem,...

3 napja van hányingerem, émelygek, különösen reggelente, mitől lehet? Vastablettat szedek egy hónapja.

Figyelt kérdés

24 éves lany vagyok, és semmi bajom nem volt idaig. Az az igazság, hogy most sincsen úgy igazán nagy baj, de 3 napja minden reggel émelygéssel ébredek, de nincs lázam, nincs hasmenésem sem. 1 hónapja kezdtem el szedni a vastablettát, mert vérszegény vagyok. Esetleg állhatna ez a hátterében? De ha ettől lenne, akkor mégis miért csak 1 honap utan jelentkezett?


Tegnap már öklendeztem reggel, de nem hánytam végül..



2019. okt. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A vas okozhat gyomor panaszokat, de már kijött volna. Más gyanú nem áll fenn pld.: terhesség?
2019. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszt! Másra nem igazán gondoltam, van barátom, akivel megszakítással vedekezunk, de eddig sem estem teherbe, így erre most pont nem gondoltam.
2019. okt. 13. 14:06
 3/3 Metionin ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Csinálj egy tesztet, simán lehetsz terhes.
2019. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!