Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet azóta baja?

Lehet azóta baja?

Figyelt kérdés

Fél éve voltam kardiológusnál.

24h holter ekg, terheleses ekg, sima ekg, szivultrahang, pajzsmirigy ultrahang, vernyomas meres.


Minden tokeletes. Mert neha fajt a mrllkasom meg ereztem ritkan a mellkasom a szivdobogasom.


Ennyi ido alatt alakulhat ki valami szivbetegseg?


24/F vagyok 175cm/73 kg.

Nem dohanyzom nem nagyon kavezok meg nem iszok alkoholt.


Valami enyhe szorongasom van.


Elkellene mennem ujra rutinvizsgalatra?


2023. febr. 3. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Inkább a pánikbetegségedet kezeltesd meg a hipochondriádat.
2023. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Nem dohanyzom nem nagyon kavezok meg nem iszok alkoholt."

Az első még oké, sőt köztudott, hogy a dohányzás növeli a szív-érrendszeri rizikót.

Távol álljon tőlem az ítélkezés, nem is bántásból kérdem: a másik kettő alapján van neked életed?

2023. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

“Nem nagyon”

Hetvegente ritkan a haverokkl sorozok meg ha megyunk bulizni akkor vagy ha nyaraloba megyunk vagy ilyesmi. Olyankor iszok

2023. febr. 3. 17:08
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

"Valami enyhe szorongásom van."

Eltévesztetted a főnév előtti minőségjelző melléknevet: nem enyhe, hanem erős, durva...

2023. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen..
2023. febr. 3. 17:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is hipochonder vagyok meg pánikbeteg. Szerintem engedd el ezt a témát te is. Ennyi eséllyel el is üthet egy autó, amikor mész a boltba egy kiló kenyérért.
2023. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy kapok valami infarktust vagy strokeot vagy valamit…
2023. febr. 3. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálatok negatívak (esetleg 24h vérnyomásmérő is volt rajtad, és nyilván meg is hallgatott az orvos ezen kívül, illetve labor is volt biztosan..) akkor rendben van a szíved, nem kell félni.
2023. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jogos. A helyedben összepakolnám a legszükségesebb cuccaimat és beköltöznék egy kórház folyosójára.

Hisz ép egészséges emberek sétálnak az utcán és infarktust/sztrókot kapnak. Hát élet ez?

Kössenek csak gépekre 24/7, még csak ki nem múlsz végelgyengülésben.

2023. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hat a vernyomasom 110-120/65-70 szokott lenni.


Jolvan tudom hogy ez nagyon nagy baj és lekell szoknom erről. Már kerestem fel egy pszichiáter/pszichológust. Szeretnék ebből kimászni… Csak nehéz nagyon. És néha félek.


Minden kis fájdalomra hol picit beszúr itt a mellkaosmba hol kicsit fáj amott meg ilyesmi és egyből már a testem reagál elkezdek parázni meg minden bajom van. Magától jön.


Nem értem miért van ez hogy néha picit itt beszúr néha kicsit ott fáj vagy fura érzés a kezembe de közbe mégsem…

2023. febr. 3. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!