Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok naponta 1 liternél...

Nem tudok naponta 1 liternél több folyadékot inni, mert másképp óránként wc-re kell mennem (Nem vagyok felfázva! ). De így meg állandóan fáj a fejem, mert nem kap a testem elég folyadékot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna:D Velem ugyanez van. Nagyon valószínű, hogy picike a hólyagunk:)
2010. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is így vagyok, és inkább járok óránként pisilni minthogy fájjon a fejem, és dehidratált száraz bőröm legyen, lassuljon az anyagcserém stb..igyál!!
2010. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért baj az, ha óránként mész WC-re? Inkább menjél óránként, minthogy fájjon a fejed...valaki nem is óránkánt megy, hanem félóránkánt...
2010. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez csak akkor kellemetlen, ha például Görögországba mész busszal :D
2010. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, igyál, amennyi kell. Viszont a fél óránkénti vécézés (hosszú távon) már betegség tünete is lehet (pl cukorbetegség), akkor jobb megnézni az orvost


--mentős

2010. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne azzal baj,ha nem kellene 1,5 órát bkv-znom a melóhelyre.Útközben majd szétfeszít és ezért görcsölök a helyzeten,amitől izzadok,szóval elég ziláltan érkezem be. Nem túl kellemes,ezért keresnék megoldást.
2010. okt. 4. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi bajod lesz, ha nem utazás előtt iszol, hanem utána. Aki sokat iszik, sokat pisil. Én is kimegyek óránként. Semmi bajom, nem vagyok cukros... egyszerűen sokat iszom, napi 2-3 litert, úgy tudom, ez egészséges. Viszont az esküvőmet simán kibírtam úgy, hogy reggel 7-kor, délután 3-kor és éjjel 1-kor pisiltem csak, annyira nehéz volt a meny.ruhában pisilni, hogy inkább nem ittam. Kevés víz = kevés pisi. :)
2010. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd jól kiderül, hogy nem is emiatt fáj a fejed. Kb 137 oka lehet.
2010. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!