Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naponta mennyi zöld teát...

Naponta mennyi zöld teát lehet inni?

Figyelt kérdés
Narancsbőr elleni aktív küzdelmet folytatok:) Naponta 3 liter folyadékot iszok meg, ez mind tea (ízesítés nélkül, natúr) formájában. Iszok zöld teát natúran, mentával és csalánlevél teát. Szabad ezekből 3 litert inni egy nap?
2011. máj. 3. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Muzltkor ittam pár bögrével(nemmtudom pontosan)és másnap olyan hasmasom volt h csuda.Szóval csak csinján a zöldteácal,bár ha nem zavar a hasmas akkor igyad.
2011. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöld teából annyit iszol, amennyit szeretnél (én napi öt literrel fogyasztok már két éve, semmi bajom :) ), csalánlevél teából nem vagyok biztos, hogy annyit lehet, amennyit csak akarsz, mert az elég vízhajtó hatású, de ha pótolod... Szerintem a csalános dolognak nézz utána egy gyógynövényes oldalon. :)
2011. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából csalánlevélből kettő csészével iszom meg naponta, a többi zöld. De köszönöm a második írónak, akkor nem aggódom, ha ilyen régóta iszol, ilyen mennyiségben:)
2011. máj. 3. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

én napi 5-6 bögrével iszok minden étkezés után azonnal

(fogyózás:))

sose lett tőle semmi bajom, pedig este vacsora alma+joghurt/kefír/túr

ebéd főzelékek-tejes és semmi sem történt úgyhogy te mivel önmagába iszod szerintem így se kell félned, nem történik hasmas:)

2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!