Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat pisilés után a...

Mitől fájhat pisilés után a húgyhólyagom?

Figyelt kérdés

14-én megyek urulógushoz, de addig is segítsetek légyszi mitől lehet ez, és mit lehet vele csinálni?

25 éves nő vagyok és már két hónapja felfázás szerű tüneteim vannak, de sajnos nem foglalkoztam vele, mert minden télen előfordul ez, csak rövidebb ideig. Viszont most már egy-két hete a húgyhólyagom is fáj, szurkál néha, általában miután kiengedem a pisit utána jön ez a fájdalom, de valamikor máskor is.

Volt már valakinek hasonló?



2023. febr. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hugyholyag gyullas.

Dm-ben van tozegafonya kapszula illetve tozegafonya lé, azt kellene szedni meg inni 14-ig.

De nem lenne rossz, ha elmennel a haziorvoshoz, o is tudja kezelni. Kapsz antibiotikumot es kesz. Mellette mehet a tozegafonya

[link]

[link]

2023. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tőzegáfonya, kamilla tea jó rá.
2023. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy bakterium altal keltett gyulladas, csak antibiotikummal lehet gyogyitani.

Azonnal urulgus es vizelettenesztes!

2023. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy kő volt már a hólyagban. Míg ki nem pisiltem, így beszurkált üres hólyagnál.
2023. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!