Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esetleg balaki talalkozott...

Esetleg balaki talalkozott mar hasonloval a szivevel?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Kb 12 napja ereztem

eloszor hogy iszonyatosan elkezdett ossze vissza kalimpalni a szivem , nem epoenmilyedtem meg mert volt mar hasonlo, de sajna most ugy dontott marad , ossze vissza random idoben neha oda oda lök , inkabb mikor pihennèk , fekszem/ülök! pont 1 honapja voltam kardiologian , ultrahang /ekg tokeletes nincs szervi bajom , stressz hozhatta elo esetleg .. valaki ek tapasztalat? elmulhat? elég para , nem szeretnem hogyha ez kitenne a jovoben a napjaimat :/ koszonom



2023. febr. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Érdemes kardiológushoz fordulni, ő megnézi, hogy milyen gyakori a ritmus zavar, és ad gyógyszert.

Megijedni nem kell, mert ez a jelenség inkább ijesztő, mint veszélyes.

2023. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orvosokatisztanlatasert hu
2023. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Félre értés ne essék, veled történt, te tudod mi történt, viszont nem csak azt hitted a szíved az? Én úgy tudom, hogy rendkívül fájdalmas, ha a szíved nem működik rendesen.

Nem lehet, hogy a felette lévő mellizmod bolondult meg? Azokra már inkább jellemző, ès számomra ismerős tünet lenne. Az elején én is azt hittem a szívem az…

2023. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. Csak én 2 hónapja voltam kardiológián. Most újra elmegyek. Akkor azt mondták nincs bajom, de most eléggé parázok megint.
2023. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!