Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki találkozott hasonlóval?

Valaki találkozott hasonlóval?

Figyelt kérdés
Pénteken délután nagyon enyhén elkezdett fájni a fejem. Este lefekvéskor már nagyon lázas voltam, tört ki a forróság az egész testemből. Még a szemgolyómból is és nagyon fájt a fejem. Reggel még mindig lázas voltam, kértem gyógyszert anyától és akkor csillapodott. Utána megint visszajött és ez így ment 2 napig. Azóta már nem vagyok lázas, de a hátamon és a hasamon nagyon érzékeny maradt a bőröm és fáj ha hozzáér a ruha, mintha leégett volna a bőröm a napon kb.
2022. febr. 1. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás vagy. Menj orvoshoz !
2022. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem így jött ki most a covid. Láz, fejfájás, szemem fàjt, a bőröm. Már alig tudtam feküdni is.
2022. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bőrfájdalom nálunk is volt, de érdekes, hogy csak a család női tagjainál.
2022. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Covidos vagyok és nekem ezek a tüneteim jelentkeztek az első napokban.
2022. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 -es vagyok. Nő vagyok. És a páromnak nem fájt a bőre...lehet benne valami
2022. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!