Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl szédülhet az ember ha...

Mitöl szédülhet az ember ha minden eredménye jó? Agydaganat lehet?

Figyelt kérdés

A véreredmény tökéletes. A szív ekg, 24 órás ekg, 24 órás vérnyomás, ultrahang is tökéletes. Fül orr gégész is jó, neurológus se küldött tovább! Minden meg lett csinálva novemberben és most is.

November óta szédülök. A végén pszichiáterhez küldtek aki azonnal felírt egy bogyót. Majd 3 hónapja szedem, de azon kívül, hogy izzadós lettem, hasmenéseim vannak és gyakran vagyok fáradt, nem lettem jobban! Pont ugyanúgy szédülök. Olyen érzés mint amikor lemegy az ember vércukra vagy vérnyomása. A vércukromat is mértem hetekig, mindig tökéletes! Ma is az volt. 5-ös érték reggel. 4-5 szokott lenni. Vérnyomás 110/70 reggel, napközben 115/75. A maximum a napló szerint 120/82 volt.


Lehet hogy agydaganatom lenne? Miért nem vizsgáltak tovább? Hova mehetek ezzel magán úton, hogyan zárják ki a daganatot, milyen vizsgálattal? Mennyibe kerül?


2023. febr. 16. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganat tipikus hipochonder félelem. Szerintem egy jó pszichológusra lenne szükséged.
2023. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pl nyaki meszesedés, ismerősömnek pl az volt. Ezt nem lehet meggyógyítani.
2023. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vízhiány is lehet vagy izgulsz vmi miatt.
2023. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!