Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet agydaganatom van?...

Lehet agydaganatom van? (nagyon aggódok, a tünetek stimmelnek)

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el érezni a fejem fenti részénél egy nyomó érzést ami üléskor és fekvéskor van de amikor állok akkor elmúlik. Emellett még egy nagyon kicsit néha rángatóznak a végtagjaim egy nagyon rövid ideig (szintén üléskor és fekvéskor) és ilyenkor a derekamnál is van egy nyomás érzet néha.

A járásom is egyenetlen, mintha kicsit részeg lennék. Kb ennyi. Hányni nem szoktam.



2018. máj. 20. 08:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hát elég rövidre fogtam de a lényeg benne van. Amúgy még csak 19 éves vagyok...
2018. máj. 20. 08:14
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Akkor biztosan agy és gerincdaganat, és főleg manus hipochondrikus. Ezt valahol kiolvastad, vagy magadtól jöttél rá.

Azért ne add fel és menj orvoshoz, meglehet valami más lessz. Meglehet gerincprobléma.

2018. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Először jelentkeztek ezek a tünetek, és utána néztél, hogy ezek mit jelenthetnek, vagy először olvastál róla, és utána vetted észre magadon a tüneteket?
2018. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
# 3 Először a tünetek voltak persze, mert különben minek keresnék rá ilyen betegségekre? Nem szórakozásból teszem elhiheted. 1 Hete vannak ezek a tünetek. Kb a semmiből jöttek. Kivéve a furcsa járásomat mert az már bőven előtte is megvolt.
2018. máj. 20. 08:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdésemet egy orvos válaszolhoz hasonló weboldalra. Talán tudnak ott valamit mondani.
2018. máj. 20. 08:45
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérj beutalót neurológiára háziorvostól, és menj el. Ott csinálnak majd CT-t/MR-t.
2018. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
# 6 Mennyire komolyak ezek a tünetek szerinted?
2018. máj. 20. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

... a nézését, meg a JÁRÁSÁT, no meg a CSÍPŐJÉNEK A RINGÁSÁT... :)


Komolyan: menj el a háziorvoshoz, mondd el neki a panaszokat és ő ad beutalót. Úgy kiderítheted, mi áll a háttérben.

2018. máj. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért ponz agydaganat?

Ennél könnyebben gyógyítható betegség nincs is: Ne ülj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

De most komolyan

Szerinted hány szimuláns megy naponta az orvosokhoz mert otthon ülni akar?

Ha mindet továbbküldené megőszülnének akiknek komolyan bajuk van

2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!