Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Influenzánál én mindig rettege...

Influenzánál én mindig rettegek a hirtelen kezdettől?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bármikor amikor influenzás lettem kb robbant rajtam és majd elájultam a láztól. Kb minden évben elkap, és persze mindig munkában vagyok, ahol azt érzem, hogy hogyan fogok hazamászni ilyen betegen. Szoktatok ilyesmit érezni?

2023. febr. 16. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem. Engem konkrétan három hete kínoz. Nem tör ki "rendesen", de itt egy pár nap köhögés, ott egy éjszakai láz, aztán napokig tartó hőemelkedés, utána orrfolyás, közben néha napokig semmi...

Már szinte azt kívánom, törne ki rendesen, és lennék túl rajta, mert ez így nagyon fárasztó mar.

És családi szinten 2 hónapja csináljuk ezt.

2023. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hú nektek akkor nem is lázzal kezdődött? Nekem meg kb 2-3 nap tombolás de az vmi brutál aztán kb egészségesen kelek fel. Főleg amikor mindennap valaki más lázasodik a családban, az pokol. Ti is egymástól kaptátok el?
2023. febr. 16. 15:16
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kb. 20 éve volt egyszer. És idén elkapott. De nem volt súlyos. Nem éreztem jól magam, otthon maradtam 2 napot és kipihentem. Láz se volt túl magas és nem voltam egyfolytában lázas.
2023. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Minket 3x vert le. Tegnap felkelni is alig volt erőm, annyira fájt mindenem, az izületeim, a csontjaim..

Az orrom ma már jobb, de még mindig olyan mintha akváriumban lenne a fejem. Majd szétszakad ha köhögök.

A gyerekeim 40 fokos lázzal tolták.

2023. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4 nálatok, mikor hogy kezdődött, melyik nap? Nálunk is két kolléganő felkelni nem bír az ágyból, pedig nem beteges típusok. Gyerek h viselte?
2023. febr. 16. 15:23
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem első nap volt csak 38 fokos lázam, de nem dőltem ágynak, vettem be Rubophen tablettát, az lejjebb vitte. 1 hétig azért elég ramatyul voltam, a fejfájás, az izom és csontfájdalmak voltak a legrosszabbak.
2023. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
tovább már nem is volt lázad?
2023. febr. 16. 15:42
 8/25 anonim ***** válasza:

Szombaton kezdte a 8 évesem, hétfő reggelre kezdte az 5 éves, estére én meg a 2 éves.

Az 5 és a 2 éves hétfő /keddi nap voltak lázasak, a 8 éves 2 nap szünet után újra lázas 2 napja, de jóval enyhébb.


Mindegyikünknek fáj mindene, de egy halvány fokkal jobban vagyunk azért.


Az 5 évesem megint nagyon sokat fogyott. Amúgy 1 hónapja voltunk vele kórházban.

Akkor durva hasmenéses, elenyésző hányás és 40 fokos láz miatt.


A decemberi/januári hónapban végig betegek voltak. 😬


4# voltam

2023. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy én hétfő este óta hol lázasodom, hol csak hőemelkedésem van.
2023. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaj szegény, mi ígyis betegesek vagyunk de nálunk 1 baba van csak. Mi lesz ha ovi, suli, akkor ez vár ránk is. Gondolom onnan hozták haza?
2023. febr. 16. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!