Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Influenza oltás okozott...

Influenza oltás okozott nektek bármi mellékhatást? És, ha igen mit?

Figyelt kérdés
Oltásellenesek legyszi keruljenek🥲.
2023. jan. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer oltattam be magam mert annyira papolt róla az orvos így egye fene miért ne. Azon a héten már nem mentem suliba olyan lázas lettem. Azóta se kérem 😂
2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fasza!:D en meg olyan rohadt beteg lettem (influenzas) , hogy gondolkodom jovore beadatom…. De most elbizonytalanitottál :D
2023. jan. 17. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen, igaz nem is kaptam soha ilyen oltást. Nem vagyok oltásellenes, csak mivel nem szoktam soha elkapni az influenzát, ami jó, azt nem kell megjavítani alapon nem kérek oltást se.
2023. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyám régen mindig beadatta magának és mindig lebetegedett tőle. Valszeg mert elég gyenge volt az immunrendszere és már az oltásban lévő gyengített vírus is elég volt neki.
2023. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!