Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó brutális szomjúság érzet?

Állandó brutális szomjúság érzet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már elegem van ebből.

Állandóan szomjas vagyok, hiába iszok meg 2 pohár vizet után rögtön szomjas vagyok, állandoan az vagyok, hiába iszok rengeteget. Napi 2-3 liter vizet iszok meg, semmi más innivalót nem iszok semmilyen üditőt csak sima ásványvízet/csapvízet.

Mindent kivizsgáltattunk már, cukorbetegségtől elkezdve pajzsmirigyig mindent, és minden rendben van.

Most éjjel 23:30 van és nem tudok aludni mert már 3xra megyek ki vízért..

másnak is van ilyen problémája? Mit tegyek?



2023. febr. 19. 23:28
 1/8 anonim válasza:
40%
Mérj egy vércukrot ha van rá lehetőséged.
2023. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2023. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező.

Az általad leírtak alapján, neked lehet hogy polydipsia van.

Az tanácsolom, hogy nagyon gyorsan forduljál orvoshoz vagy professzorhoz, lehetőleg olyanhoz akinek ez a szakterülete.


[link]

2023. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
AZ elsőt5 nem kellett volna lepontozni, mert esélyes a diabétesz, azaz cukorbeteg lehetsz, kérdező.
2023. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De már leírtam hogy voltam csomó vizsgálaton, köztük diabétesz vizsgálaton is és rendben van minden.
2023. febr. 20. 18:18
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok édességet eszel. Nálam 5 szelet dobostorta után (amit egyszerre eszek meg) 2 napig van ilyen szomjúságérzet.
2023. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na erre meg nem gondoltam kozbe siman lehet!! Ugyanis sok edesseget eszek ugyhogy akkor egy hetig nem eszek edesseget es meglatom hogy tart e meg a szomjusag
2023. febr. 21. 23:27
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Kérdező, majd írd le a tapasztalatod!
2023. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!