Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fokozott éhség- és szomjúságér...

Fokozott éhség- és szomjúságérzet, fáradtság?

Figyelt kérdés

Régebben folyton éhes voltam, rengeteget ettem, de az utóbbi év (főleg a múlt hónap) nagyon stresszes volt, egyes napok úgy teltek el hogy nem is ettem és erre csak este eszméltem rá, gyakran volt hányingerem, vagy csak szimplán nem volt étvágyam, ha pedig mégis, akkor pár falat után úgy éreztem, hogy tele vagyok.

Pár hete viszont elkezdtek rendeződni a dolgaim, létezik hogy ez hozta vissza az étvágyamat? Ahogy javult a hangulatom úgy ettem egyre többet, de az utóbbi 2-3 nap mindent felülmúlt, nemcsak éhes vagyok de ismét rengeteget eszek, ami nagyon meglepett. Valamint sosem ittam túl sokat, ez hülyén fog hangzani de sokszor egyszerűen csak elfelejtettem inni, ha csak nem mozogtam vagy nem volt 30 fok, akkor nem voltam szomjas, mindegy mennyit ittam egy nap. Az utóbbi hetekben pedig rengeteget iszok, 2-3 liter folyadék is lemegy egy nap, rengetegszer érzem a szomjúságérzetet, ami eléggé szokatlan.

Emellett legtöbbször fáradt is vagyok, bár ez nem újdonság, és a téli szürkeség is lehet az oka, bár igyekszem minden nap vitamint beszedni.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Idáig úgy voltam vele, hogy biztosan csak most pótolja a szervezetem mindazt, amit az utóbbi időben nem kapott meg, de nem tudom, elég hirtelen jöttek ezek az érzetek, nem jelezhet bajt?



2020. febr. 20. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Indulhat így cukorbetegség, besűrűsödött vér. Kiszáradásnál pár nap alatt helyreáll minden, ha maradandó károsodás nincs, a szervezet utólag nem pótol semmit így. Inkább arra gondolok, hogy te akarsz pótolni utólag valamit, ez nálad ivásban jelenik meg.
2020. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!