Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem aludtam 8 napból még 2...

Nem aludtam 8 napból még 2 napot sem lehet valami bajom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az volna a kérdésem, hogy nem aludtam 8 napja még 2 napot se. 192 órából maximum 36-38 órát. Nem fogyasztok semmilyen illegális dolgot csak iszok de azt keményen. 5 évig csináltam illegális dolgot, aztán pót cselekvésként rá álltam az alkoholra. Napi szinten meg iszok 6-7 üveg bort uvegeset. Az 4-5 liter pszichiátriai kezelés állok alkohol elvonási tünetek végett... tegretort frontint és tiapridalt meg eleniumot nem tudok le állni a piárol volt mikor be vettem a tegretolból 12 szemét de ez igen kemény gyógyszer. Nem olyan mint a frontin mert volt hogy abból be vettem 70 szem 0,5 öset. Mi lehet az oka, hogy nem tudok el aludni ha el is alszom akkor is kell 1,1-5 óra addigi csak forgolódok sok a családi probléma a múlt. Kort nem írok.
2023. márc. 1. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, de ez így nagyon rövidéletű lesz. 6-7 üveg bor? Az 7 dl-lel számolva 4,2-4,9 liter? Az masszív alkoholizmus. A kérdés hitelességét illetően pedig csak azért van kétségem, mert ilyen állapotban ilyen relatíve tökéletes helyesírással ÉN biztos NEM lennék képes írni.

Azt írod, kort nem írsz. Nos, nem teljes névről, nemszemélyi számot és nem személyi igazolvány számról van szó. Ugyan mi bajod lenne, lehetne abból, hogy leírod, hogy 24, 42, vagy 53? (most írtam három totál random számot)


Ennyi alkohol bárhány évesen brutálisan sok.

2023. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hu azta


nem biztos hogy jó úton haladsz.. és pont bort..? fúj.. miért...?


Hát gondolom ezt a rakat szart pszichiáter írta ki... szóval akkor én a helyedben tőle kérdezném meg

2023. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1# Akkor tisztázzuk 24 vagyok vannak jó tippek. Az a baj, hogy már nem érzem a hatását igen 4,2-4,9. Ma is már 5 üveg bort meg ittam 3 és fél litert még van 2 nem vagyok büszke rá de nem birok le állni.... hiába megyek Eleonóra voltam már mi értelme van tisztulok 1 honapig, utána ki jövök meg találom az első kocsmát...
2023. márc. 1. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
De miért kell megtalálni az első kocsmát ember..? és miért csak egy hónapot vagy az elvonon..? neked utána szépen el kellene menni rehabra vagy másfél két évre..
2023. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A függőség miatt nem tudsz aludni. Ilyen mennyiségű gyógyszer és pia mellett a szervezeted már nem képes természetes alvást produkálni. Sőt, hosszú távon már mást sem. :(
2023. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!