Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megnyugtatást kérnék , 8 órát...

Megnyugtatást kérnék , 8 órát aludtam , de iszonyú álnos vagyok , vakami van az időjárással ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melegfront. Időképen nézz rá az orvosmeteorológiára, ezt írja 3 napig.
2022. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Vérszegénység, fertőzéses megbetegedés, endokrin betegség, pajzsmirigy probléma de akár daganat is állhat a háttérben. Tipikus tünete az akut leukémiának is a krónikus fáradtság.


Sajnos nem tudlak megnyugtatni, orvoshoz kell menned.

2022. dec. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, valószínűleg a melegfront lesz a mumus. Kérdésedből ítélve nem nagyon szokott ilyen problémád lenni így nyugodt szívvel lehet az időjárásra fogni.


"Álmatlanság, napközben fáradtság, tompaság, fejfájás, szédülés jelentkezhet. A teljesítőképesség csökken, hamar elfogyhat az erőnk."


Ezt írja a legfrissebb orvosmeterológia.


A kettessel ne foglalkozz, nevéből és a válaszaiból ítélve egy troll.

2022. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 1, és 3 , már elolvastam az orvosmeteorológia jelentését : azt írja tompaság fáradság álmosság , na pont ez volt , és utoljára ilyen kb 2 éve 1× , szóval tuti ez a hirtelen melegedés , 2-es nem érdekel , nektek köszi.
2022. dec. 23. 03:04
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
3. Nem lehet az időjárásra fogni, mert 9 millió ember meg nem ébredt fáradtan.
2022. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!