Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem a baj?

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Jó néhány hónapja tart ez az állapot, hogy nem látom értelmét semminek. Nem motivál semmi, és semmi nem tesz boldoggá. Tulajdonképpen nem érdekel semmi. Régebben érdekeltek az autók, ruhák stb. ma már ezek is teljesen semlegesek.


Például korábban még kedveltem a munkám, odafigyeltem, hétvégén átolvastam a tudnivalókat, hogy up-to-date legyek stb. szorgalmasan végeztem a munkám.

Ma már a gondolattól is rosszul vagyok, holnap reggel megint kezdem.... gyűlölöm - közben meg nem tudom megfogalmazni mit is gyűlölök benne, és egyáltalán mit szeretnék? Nem tudom. A semmit.


Már idejét sem tudom mikor nevettem utoljára.


Régebben voltak terveim a hétvégére pl. egy étteremben egy pizza szombat délután vagy mozi vasárnap délután, ma már a tervem a következő a hétvégére:

altatató péntek este, de éjjel általában mindig felkelek: újabb fél altató, reggel felébredek 7-8 -kor újabb altató hogy aludjak minél tovább, és minél kevesebb maradjon meg a napból.



Hogy győzzem le ezt a totális kiégést?


2023. márc. 6. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Férfi vagy? Csajozz be.
2023. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!