Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan, mintha meglökne valaki?

Olyan, mintha meglökne valaki?

Figyelt kérdés

33 éves ffi vagyok. Már egy ideje előfordul néha velem olyan érzés, mintha valaki meglökne. Pedig csak állok egy helyben, vagy néha séta közben.

Ezt mi okozhatja?


2023. márc. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Keringési zavar. Valószínűleg leesik a vérnyomás egy kis pillanatra.
2023. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezen hogy lehet javítani?
2023. márc. 7. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza. Nem ártana egy vérkép. Lehet csak vashiány. De kikell vizsgáltatni, ha nem múlik el és úgy érzed ez probléma.
2023. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamikor hónapokig nem jelentkezik, aztán egy újra elő jön napi 1-2 alkalomig.
2023. márc. 7. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj valami összefüggést, rendszert találni, hogy mikor jön elő. Én pl fejfájós vagyok, ha érkezik a melegfront. De valakinek a vérnyomása ingadozik ilyenkor. De az is lehet, hogy megerőltetted magad előtte. Vagy nem ettél rendesen. Bármi lehet, próbáld figyelni magad és amikor előjön gondolkozz, hogy mi változott azokhoz a napokhoz képest amikor nem volt ilyen. És miben hasonlít az a nap azokhoz, amikor ugyan ilyen szokott lenni.
2023. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!