Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet, hogy reggel, 80.7...

Hogy lehet, hogy reggel, 80.7 kg. voltam, most meg 79.1?

Figyelt kérdés
Reggel felkelés után lemértem 80.7 volt, délelőtt ettem egy kis keveset is, majd aludtam két órát, most megint mértem és csak 79.1? Ez aggasztó, vagy mitől van?
2023. márc. 11. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Párologtattál. Nem vagy szomjas? Meg amúgy a mérlegnek is van egy kis szórása, ha egymás után ráállsz 3x, nem pont ugyanannyit fog kiírni.
2023. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes. Közben nagy wc-n nem voltál? Mondjuk másfél kilós csomag elég nagy lenne. Az éjszakai alvás után is könnyebb lesz az ember, de talán nem ennyivel és az nem két óra.
2023. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valoban nagyon aggaszto...🤣🤣


Minek meregeted magad ennyiszer?

2023. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1, de szomjas voltam, azért méregetem magam, mert egy hónapja nincs nagyon étvágyam, és 3 kg-t fogytam, ha a 79-hez hasonlítjuk, és nagyon parázom, hogy valami gond van, háziorvos csak legyint, de ő sajnos mindenre ezt teszi..
2023. márc. 11. 15:15
 5/8 A kérdező kommentje:
bár az is igaz, hogy túlzottan aggódós vagyok ilyen tekintettben, és iszonyatosan furcsáltam ezt.
2023. márc. 11. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem akkor érdemes vizsgálódni, ha hat hónapon belül a súlyod 5%-át elvesztenéd indokolatlanul.
2023. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kell naponta méregetni magad, mert az beteges. Kétheti egyszer bőven elég.
2023. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tényleg beteges amit csinálok, már magamat húzom bele, ebbe az egészbe..
2023. márc. 12. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!