Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki próbálta már a Vichy...

Ki próbálta már a Vichy Stress Resist dezodort? Vagy ki használja/használta? És milyen?

Figyelt kérdés
16/lány vagyok, és bármilyen kisebb "stresszhelyzetben" izzadok. Nem tudok sötét pólókat hordani, mert a foltok ott éktelenkednek a hónaljamnál. Olvastam a Vichy-termékről, bár elég drága. Szerintetek milyen, és mennyire használ?
2010. okt. 6. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Szia! Most nem a kérdésedre fogok válaszolni, de azért írok.:D

Én is azon gondolkozom,h veszem egy Vichy Stress Resistet. Csak még én is arra lennék kiváncsi,h mennyire használ. Én abból indulok ki,h a Vichy elég nagy márka, és gondolom nem hiába, szal hátha segít majd. Bár sztem ez egyénfüggő is,mert annak a szernek a hatásossága is az, amit most használok már 5 hónapja folyamatosan. A neve: Solutio Antisudorica. Nem tudom hallottál-e már róla. Nekem például hetente 2-szer kell használnom ,mert úgy hat egész héten át. Bár egy kicsit már irritálja a bőröm,szal váltanom kéne. Másnak meg elég már félévente egyszer is(így olvastam). De azért bízz benne, h ha veszel egy Vichy terméket,akk az használni fog!:D

2010. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!