Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hasznalta valaki a Vichy...

Hasznalta valaki a Vichy termekai kozzul a Neutrologie 1-2 arckremet?

Figyelt kérdés
Nagyon szaraz es erzekeny a borom,hallotam a Vichy termekeirol.Hasznalta valaki?? Milyen hatasai vannak utana??
2009. ápr. 19. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Modositok rosszul irtam Nutrilogie arckrem ..:-p
2009. ápr. 19. 19:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A krém nagyon jó a száraz bőrre, márha tényleg száraz a bőrőd. Szokott égni, kipirosodni,csípni, hámlani? Ha ezekre a válsz igen akkor tényleg száraz a bőrőd, vagyis zsírhiányos. Nem termel elegendő zsír a bőr. Erre nem feltétlenül a zsíros krém a megoldás. Újra kell serkenteni a zsírtermelését a bőrnek. A Nutrilogie krémben van egy olyan hatóanyag ami pont ezt teszi.

Ha a fenti kérdések többségére nem volt a válasz és csak feszül, húzódik a bőrőd, akkor csak vízhiányos. Aqualia Thermal család a neked való. Ha pedig extra érzékeny a bőröd akkor LRP termékcsalád ( Nutritic vagy Hydraphase krémek ). Remélem segítettem!:)

2009. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!