Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy mondjam meg valakinek...

Hogy mondjam meg valakinek hogy szappannal mosson kezet?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy mindig csak vízzel és szappan nélkül mos kezet (pl wczés után is). Nem hipohonder vagyok, veletlen vettem észre. De nekem ez undi...

Egyszer már felhozta m neki finoman, de azt állította hogy a szappan kiszárítsa a kezét... mit csináljak?

Családtagról van szó...


2023. márc. 15. 09:31
1 2
 1/13 NTBS ***** válasza:
87%
Elmondod neki mást nem tehetsz.
2023. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Az én 50 éves apámat úgy kell vissza küldenem mindig, hogy szappannal légyszíves. Addig kajához nem nyúlhat. Szerencsére én ezt tudom irányítani, bár szerencsére már nem lakok szüleimnél, csak sokat benézek, de egyébként költözést javasolok.
2023. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt... csak amikor nálunk van, vagy mi nála - ezek pár hetes időszakok... viszont most várandós vagyok és különösen kiakaszt mert nem akarom megbántani csak na...
2023. márc. 15. 09:51
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A szappan nem kiszárít, hanem leszedi a zsír filmréteget a beleragadt kosszal együtt a bőrről, a PH értékének köszönhetően. Ez hamar újra keletkezik, immáron tisztán. Én pl. szappannal fürdök, az gépzsíron kívül mindent lehoz. Nem vagyok kiszáradva. Ezt talán továbbítsd neki, hogy az nem kiszáradás, csak ideiglenes zsírréteg vesztés.
2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3


Hát minek van nálatok heteket? Basszus, nőjj fel és küldd haza. Vagy ultimátum, amíg nem tud kezet mosni nomrálisan, nem mehet hozzátok, mert mindent összefogdos a xaros kezével.

2023. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit keres nálad pár hétig??

Küldd már haza.

Vegyél Dove - ot, az nem szárít. Még a reklám szerint is. Szárít, kenje be krémmel.

Ha sáros cipővel akarna mászkálni, azt sem tűrnéd.

2023. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy szappannal mosol kezet vagy költözhetsz el tőlem!
2023. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fel vagyok nőve, kérlek ne legyetek yonoszak se velem se vele. Épp elég kellemetlen nekem ez mert mint mondtam nem akarok vele összeveszni vagy megbantani. Nagyon messze lakunk egymástól, ezért van az hogy inkább hosszabb időre találkozunk.
2023. márc. 15. 10:06
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Tengerentúlon lakik? Semmilyen vendéget nem akarnék pár hétig. Egyébként milyen viszony ez, hogy ott tanyázik hetekig, de szólni nem lehet neki? Kicsit ez visszás.
2023. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy olyan csaptelepet (van ilyen?), ami szappant is adagol a vízhez vagy közvetlenül mellé. :D
2023. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!