Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj a fejem 1 hete?

Mitől fáj a fejem 1 hete?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a fejem és Dolgitot szedek napi 2x, nem múlik. Ami érdekes, hogy inkább köhögés közben fáj egy ponton, de ritkán van hogy anélkül is fáj máshol. Dolgit mellett...ha nem szedném, sokkal jobban fájna.


Amit csináltam, amióta fáj:


Krómot szedtem jutavit (250 ug), Diamizin, Fahéj jutavit, amiben szintén van króm 150 ug. Napi 1-et szedtem be mindegyikből. Lehet hogy ez okozza a fejfájást? Krómot túladagoldtam?


Másik dolog amit csináltam. A dohányzásról leszoktam 7 éve, de most jó ötletnek tartottam és elszívtam pár nap alatt egy doboz szivarkát. Na most ettől is fájhat a fej egy hét után is?


Valamelyik a kettő közül lehetséges? Vagy teljesen más lehet?


2023. márc. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg valami közel tünetmentes betegség.

most iszonyat jarványidőszak van, jóval durvább, mint a covid volt.

2023. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túlvagyok egy 2 hetes influenzán, vagy legalábbis ahhoz hasonló volt. Lehet hogy a sok köhögéstől fájdult meg a fejem?
2023. márc. 21. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

én most vagyok ebben a 2 hetes "influenzában" ami végül valami bakterialis szar, mert az antibiotikum par óra után már lejjebb is vitte a lázamat.

és köhögeskor sokszor benyilall a fejem, de sokszor meg nem.

2023. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!