Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A nők ápoltabbak és tisztábbak...

A nők ápoltabbak és tisztábbak, mint a férfiak általánosságban? Mi lehet ennek az oka (ha így van)? Példák a környezetedben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre. Vannak ápolatlanok a nők és férfiak között is ugyanúgy. Sok elhanyagolt, ápolatlan ember van.
2023. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Z003 ***** válasza:
68%

Tisztábbnak nem hinném. De ezt a behatást keltheti az hogy a tisztálkodási termékek túlnyomó része nőket céloz, míg férfiaknak ott van a 3 az egyben mindenre jó csodaszer. De szerintem maga a tisztálkodási norma az nem tér el a két nem között.


Viszont az ápoltság az már lehet, bár ezt befolyásolja, hogy hogyan definiáljuk. Szerintem a nők sokkal többet foglalkoznak a körmük,hajuk, bőrük állapotával, mint a férfiak. Bár ez természetesen a férfiakbanra is jellemző, csak szerintem kisebb mértékben.

2023. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Azért egy nő illata is el tud bódítani bárkit.


- - Lukács Ödön, a női súlyemelő-válogatott mosodása - -

2023. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Brit tudósok kimutatták, hogy a nőknek sokkal piszkosabb a fantáziájuk!
2023. ápr. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!