Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mitől lehet, hogy bizonyos...

Az mitől lehet, hogy bizonyos órákban hirtelen rosszul érzem magam? (Kérlek olvasd el lent is)

Figyelt kérdés

Jó párszor volt már olyan, hogy reggel 8-9 és 9-10 óra között eléggé rosszul voltam.

Ez alatt azt értem, hogy elkezdtem szédülni, kábult lettem, vagy a fejem fájt vagy a hasam, és olyan hullámzó volt az egész, volt ahol nagyon lenyomott, máskor enyhült. Aztán ha lepihentem elmúlott. Nagyon furcsának tartom, hogy miért mindig csak reggelente ezekben az időpontoban érzem így magam, azért tudom ilyen pontosan, mert amikor iskolában vagyok mindig vagy az első vagy a második órámon éreztem így magam. Mielőtt valaki megemlítené, nem használok semmilyen tudatmódosítószert, soha nem is használtam, sem alkohol nem lehet az oka, mert utálom, terhes se vagyok normális időben fekszem le (max 11 óráig maradok fent), szóval alváshiány sem lehet.

Normálisan eszek, szoktam reggelizni, habár nem túl sokat, de nem szoktam étlen ülni, főleg nem amikor iskolába is megyek.

Aggódnom kellene?


2023. márc. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima vérvétel a háziorvosnál erre gyorsan választ adna. Valószínűleg a vércukorszinteddel van baj.
2023. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor határidős feladatom van, én is mindig nagyon rosszul érzem magam, ha már a 24.órában vagyok.
2023. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Ez lehet az oka,valószínüleg alacsony a vércukorszintem, mert nagyon meleg időben, amikor erősen süt a nap, könnyen leesik.
2023. márc. 31. 07:03
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:
Egyél reggel valamilyen friss gyümölcsöt! Abban természetes szénhidrát van és segíteni fog.
2023. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ezek a tünetek vannak/ voltak. én inzulinrezisztens vagyok. mióta a diéta szerint eszek, jól vagyok
2023. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!