Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy ha egy...

Mitől van az, hogy ha egy bizonyos szögben döntöm a fejemet, a bal orrlyukamból hirtelen kifolyik egy pár csepp orrváladék?

Figyelt kérdés

Általában torna közben lehajolásnál fordul elő, vagy amikor a kádba hajolva mosom a hajamat. Olyan hirdetmény folyik ki az a pár csepp is, hogy már csak azt érzem, hogy cseppen, nincs időm zsepi után kapni. Már nagyon unom. 5-6 éve gimiben volt ilyen tesióra közben, de az egyszercsak elmúlt magától. Most megint ez van, de nem értem, miért. Közé lehet ahhoz, hogy pár hete olyan erősen fújtam ki az orromat, hogy a bal orrlyukam 10 percig vérzett? Nagyon gusztustalan, bocsánat. De a Google-n semmit nem találtam erről. :(

20N



2017. jan. 18. 12:49
 1/1 A kérdező kommentje:

Elírtam. Olyan hirtelen folyik ki, hogy nincs időm zsepi után kapni. Így akartam írni.

És azt kihagytam, hogy nem vagyok megfázva. Mindig csak a bal csinálja ezt.

2017. jan. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!