Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munka után semmire nincsen...

Munka után semmire nincsen erőm, semmihez sincsen kedvem, ha vízszintesbe kerülök elalszom, ez normális?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, álló munkát végzek jelenleg, 2 műszakban 9 órában, de mellette semmihez sincsen kedvem, szóba se jöhet hogy elmenjek itthonról munkanapokon mert zombi vagyok, akkor is zombi vagyok ha többet alszom, ha leülök itthon 10 percre, elalszom, reggel nincs nagyobb gondom a keléssel de munka után mintha kómába esnék minden alkalommal ha megállok. Motiválatlan vagyok így, mert semmi értelme a 7-ből 5 napomnak! Nem tudom élvezni a pénzt amit keresek,ha nincs energiám hozzá! Mi lenne a tippetek ezellen?

2023. ápr. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen egy általános vérvizsgálatot kérnék a háziorvosomtól első körben, pl. a vérszegénység okoz erős fáradtságot. Ha az rendben van, megpróbálhatsz multivitamint és magnéziumot szedni, pár hét kell, mire ezeknek hatását éreznéd. 20-30 perc sport munka után is segíthet, vagy ellenkezőleg, 20-30 perc alvás. Ha semmi sem segít, én elmennék a kardiológiára is, bár fiatal vagy, nem valószínű, hogy szívproblémád lenne, de inkább zárják ki. Ha semmi szervi bajod, egyéb panaszod nincs, depresszió is okozhat extrém fáradtságot.
2023. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem napi 9 óra állva végzett munka mellett csoda lenne, ha nem lennél nagyon fáradt.
2023. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állómunkám van, sokszor több is, mint 9 óra. Ilyen fiatalon nem normális, ne nyugodj ebbe bele kérdező.
2023. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%

Tipp: keress ülő munkát.

Ezt így nem lehet a végtelenségig csinálni.

2023. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
88%
Kivizsgálás és munkahely váltás.
2023. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
B12 hiány, vagy a felszívódásának zavara. Nekem is vélhetően ez van.
2023. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!