Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » IKEA beépíthető sütőt vettem,...

IKEA beépíthető sütőt vettem, most használom először. Az ajtó és a felette levő beállító gombok közötti vízszintes nyíláson fújja ki a meleg levegőt. Ez így normális?

Figyelt kérdés
A légkeverés nincs bekapcsolva.

2022. febr. 19. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Valahol ki kell jonni a feltermelodott melegnek :) ... remeljuk szakemberrel epitetted be es akkor nem fog kigyulladni a konyha - persze, ha a szakember ertett is a dolgahoz!? :)


De ne izgulj, legalabb hamarabb megsul a hus :DDD (vicceltem)

2022. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Tuzoltok telefonszama 105 :))) de a 112-on is gyorsan segitenek :DDD
2022. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Valami nincs rendben.

A hőmérsékletet 180 fokra állítottam be, megvártam, hogy felmelegedjen.

50 percig voltak bent a csirkecombok, tepsiben, alufóliával lefedve. Most megnéztem, teljesen nyersek és a burgonya is, amit mellé tettem. A combokat az ujjammal meg tudom érinteni. Melegek, de nem sütnek meg.

2022. febr. 19. 13:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Villanyszerelő kötötte be a gépeket, ehhez számlát adott, számla a garanciához is kell.
2022. febr. 19. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Valami nem jo a szigeteléssel
2022. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
225 fokra állítva megsültek a csirke combok.
2022. febr. 19. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is beépített elektromos sütőm van, az enyém is ott fújja ki a meleget, ahol a tiéd. De nem extrán, csak épp érzem, hogy ott jön ki a levegő, simán tudok előtte állni, nem éget meg. Szóval ez a része rendben van.

Viszont ha nem sül meg 180 fokon, ott azért valami hiba van.

2022. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fúj ki az ajtó felett egy kis kellemes meleget, az enyém beko beépített.
2022. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem így szellőzik. Miután kikapcsoltam a sütőt még egy ideig fújta a levegőt, majd megállt.

Az a baj, hogy IKEA erről semmilyen tájékoztatót nem ad.

2022. febr. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!