Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az mindennapos orrcsepp...

Az mindennapos orrcsepp használata miatt van mindig bedugulva az orrom?

Figyelt kérdés

Sajnos rászoktam az orrcseppre a napokban, minden délután az volt az első, hogy csöppentettem az orromba orrcseppet, (igen, már az allergia miatt akkor is kezdett bedugulni) mert a tengervíz nem ért semmit.

Viszont rájöttem, hogy nagy hiba volt, mert most meg végképp semmi nem használ orrdugulás ellen, aludni is kínkeservesen bírok csak...

Most le fogok szokni róla, remélem regenerálódik a nyalkahártya. - ez okozhatta az állandó orrdugulást?


2023. ápr. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik fajta orrcsepp? Van allergiásoonak való, amit akár hosszú távon is lehet használni, a legtöbbel viszont pillanatok alatt így lehet járni.
2023. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nasivin
2023. ápr. 1. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra rá is van írva, hogy csak bizonyos ideig használható. Térj át allergiásoknak való orrspray-re.
2023. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondta. Apukámnak is ez volt, a végén már napi 10-szer fujkálta az orrát, mert folyamatosan be volt dugulva. Ha még nem sokáig csináltad akkor vissza fog állni minden rendbe 2-3 hét alatt (vagy nekem annyi volt a legutolsó megfázásom után). Sprayre kaptál már ötletet, nekem ami még bejött az ilyen orr alá dörgölhető eukaliptuszos olaj extrába
2023. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!