Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindennapos tisztasági használat?

Mindennapos tisztasági használat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne. A cipőmbe, hogy ne legyen büdös lábszagom. Illatosított. (Nem vicc! A csajoktól tanultam.)
2020. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En minden nap hasznalok.
2020. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre találták ki, haszmáld, ha szükséges.
2020. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Nem lesz tőle bajod.


Én csak akkor használok, ha indokolt. Például ovuláció idején, vagy ha már nagyon "várom" (várja a fene de nincs mit tenni) a menstruációmat, de még nem akarok "nagy" betétet használni, vagy ha esetleg összeszednék valami fertőzést.

2020. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagydolog után rakom be, főleg ha nem otthon kakilok.

(Mindig tisztálkodok papírral, akár nedvessel is, de nekem így is csíkot hagy estére. :( ) 27N

2020. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindennap használok. Nem is érezném magam kényelmesen nélküle.
2020. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindennap szoktam használni. Nincsen semmi fertőzésem viszont mindig van valamennyi folyásom.
2020. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én alapvetően pocséklásnak gondolom ha nem indokolt, de én pl nem is szoktam kényelmesen érezni vele magam, úgy hogy csak akkor használom ha folyásom van vagy mensturáció végen amikor már csak foltokat hagyok és felesleges az egészség ügyi

Azonban ha te úgy érzed jól magad ha folyamat használod akkor használd nyugodtan, bajod nem lesz tőle, mindenkinek a saját döntése hogy ő most használja e vagy sem

2020. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!