Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alkalmankénti alvást segítő...

Alkalmankénti alvást segítő szerek, amik valóban csak egy-egy estére kell?

Figyelt kérdés

Havonta egy maximum két alkalomról lenne szó, mikor fontos lenne, hogy egész éjszaka normálisan aludjak.

Gyógynövényes sokszor még három szem sem használ, pedig van benne mindenféle gyógynövény.

Mit javasoltok? Nektek mi vált be?

Seduxen van itthon, de ez vajon ilyen egy-egy alkalomra is jó vagy mindennap kell? Olyan nem jó amit mindennap kell!

Köszönöm a segítséget!

34/N



2023. ápr. 2. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az esti szex vált be. Valamikor a CBD-olaj, bár nem mindig.

Esetleg egy kis relaxálás, meditáció alvás előtt.

2023. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyedülálló vagyok, de mindegy...

Mikor volt barátom akkor is volt hogy jó lett volna, szóval ez nem evvel függ össze.

2023. ápr. 2. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Seduxen-t is lehet alkalmanként, mondjuk egy felet. Bár én nem tudom, mennyire vagy érzékeny az ilyesmikre.


Én egyszer vettem be nyugtatónak a Seduxen-t, és tényleg csak egy felet, hát belassultam tőle. Egy egész biztosan kiütne. Csak vigyázz az ilyen gyógyszerezésekkel, mert könnyen ott találod magad, hogy már csak azzal vagy képes aludni.

2023. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

évek óta így csinálom hogy max havi kettő, néha néha csúszott be több. Xanax volt de elfogyott nem ír a doki.


Erről seduxen, azt olvastam, hogy hosszú a felezesi ideje. Az nekem nem jó. Nincs valami más?

Aminek mondjuk csak négy óra az felezesi ideje?

2023. ápr. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!