Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában miért mindig ilyen...

Mostanában miért mindig ilyen rossz időpontban jön rám a kakilási inger? (19/n)

Figyelt kérdés
Reggel olyan 7 körül szoktam kelni, reggelizem, iszok kávét, kutyát sétáltatok, ha úgy van elmegyek boltba és csak utána indulok el lovagolni. Mostanában rendszerint az van, hogy mikor kiérek és átöltözöm fehér-feketébe mindennel együtt, akkor kezd el a hasam (hát így nem is tudom, hogy mondjam) morogni, zúgolódni. Persze van ott is mosdóhelyiség, viszont hát nem annyira tiszta és higiénikus, nincs napi szinten takarítva, félve ültem rá tegnap és ma is.

2023. ápr. 6. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a kakibioritmusod. Reggelizni szoktál?
2023. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Általában tojást vqgy zabkását, esetleg szendvicset.
2023. ápr. 6. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Iskolába nem jársz? Vagy már munka van? Egyébként testmozgást is be kellene iktatnod a programba hogy normális legyen az emésztésed. Vagy nem iszol eleget.
2023. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A lovaglást is testmozgásnak tartják.
2023. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De, dolgozom már, körmös vagyok, általában du. dolgozom. Hát a lovaglás szerintem a testmozgas fogalmát azért kineriti. Napi 2,5 litert iszom.
2023. ápr. 6. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát az biztos hogy mozgás de nem neked hanem a lónak. Olyan kell amiben elfáradsz, te magad mozogsz folyamatosan, amitől beindul a bélmozgás.
2023. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért rendesen rázza a beleket egy ló.
2023. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is...
2023. ápr. 6. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Nem az eszetekétt szeretnek titeket gondolon.

Más dolog ugrabugrálva mozgatni a beleket, illetve más ha van a beledbek egy jellegzezes “kukac” szerű hullámzó mozgása amitől az emésztés rendszeres. A lovaglás egy butaság. Nem sport csak a lónak.

2023. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Azért gondolom 17 éve már nem probléma visszatartani.
2023. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!