Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha este kocsmázás, (alkohol)...

Ha este kocsmázás, (alkohol) mulatás után lefekvés előtt bevesz a ember algopirint, nem lesz ennyira másnapos? Ez igaz lehet? Ezt beszték a villamoson.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ja, biztos jó alkoholra gyógyszert szedni..


Mi lenne ha nem innál/mértékkel innál és akkor nem lennél másnapos?

2023. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Sokkal jobbat tesz ha bulizás közben megiszol egy-egy pohár vizet és alkohol ivás előtt eszel. Lefekvés előtt is inkább vizet kell inni. Az algopirinben nincs semmi ami az alkohol gyorsabb feldolgozását és kiürülését okozná.
2023. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha a villamoson beszték akkor biztos úgy van. Amúgy leírták 1000X, mert igaz: ne csak igyál, hanem egyél is, komoly kaját és folyadék-folyadék-folyadék! A pia dehidratál, bármilyen meglepő. Nekem mindig van a hűtőben bubis ásványvíz, bele multivitaminos pezsgőtabletta, az bejön. Sok bebaxáson túl vagyok, sok mindent kipróbáltam, nekem ez a tuti.
2023. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi kérdésekben a legjobb tanácsok azok az "ezt beszélték a villamoson", minden másnak nincs értelme :) :)
2023. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Jobban jársz, ha megeszel 2 db tejsavas erjesztéssel készült kovászos uborkát.
2023. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még jobban, ha nem piálsz.
2023. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Semmit nem segít.

Sok vizet kell inni, mielőtt elalszol (1.5-2l), meg enni valamit, hogy a víz meg is maradjon benned. Makd masnap is felkelsz, kaja, víz, még kicsit visszaalszol, és utána már egész jól leszel.

A másnaposság legrosszabb része a kiszáradás, az algopyrin nem fog rajta segíteni.

2023. ápr. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!