Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is baromi éhesek vagytok a...

Ti is baromi éhesek vagytok a buli/kocsmázás másnapján?

Figyelt kérdés

Fogyókúráztam, és leadtam 18-20 kgot, nem szeretném ha visszajönne, de már több mindent "megengedek" magamnak, amit fogyi alatt nem.


Amíg fogyiztam, addig nem is nagyon buliztam, most viszont eljárok többször.

Azt vettem észre, hogy a buli/kocsmázás másnapján mindig nagyon éhes vagyok olyan "savas" a gyomrom...

ma pl megettem egy rakat zöldséget, 2 nagy joghurtot, meg 6 és fél nagy szendvicset (nem egy sima zsemle, hanem olyan hosszúkás rozsos pékárúból volt készítve, kb 2 tenyérnyi nagyságúak voltak a szendvicsek) és teljes kiőrlésű volt mindegyik... 1 pulykamellet ami ilyen mélyfagyasztott korong + 1 szelet rántott csirkemellet ami a szendvicsben volt... (persze mind sok zöldséggel).


de ez rengeteg! egy átlagos napomon nem nyomok be 6,5 szendvicset..

igyekszem vigyázni az alakomra, főleg csirke, pulykahúst eszem, halat, yoghurtot, túrót, tojást, és maximum 1 nap 1 teljes kiőrl. szendvicset (meg ebédhez barnarizst max, de azt nagyon ritkán)


viszont ha iszom, akkor utána másnap képes vagyok irdatlan mennyiségű kaját magamba tömni... (sokszor nem vagyok másnapos, vagy csak nagyon picit fáj a fejem, mert sok vizet iszom így pótlom a vízveszteséget)


Ti is így vagytok vele? ha igen, ti tudtok ellene valamit tenni?


2013. nov. 20. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudsz ellene tenni! Ne igyál alkoholt!
2013. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat tudok enni másnaposan.

Korábban mondjuk nem volt ez jellemző.

2013. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Te, figyelj. Én amikor másnapos vagyok, akkor inkább a folyadék bevitelét preferálom és teszem, nem pedig a szilárd halmazállapotú ételét. Nekem gyakran jót tesz a tej, üdítők pl, hogy helyrejöjjön a vércukorszintem. Kávé, tea cukorral. De ezeket nem javaslom, mert nem építőek. Hanem javaslom a mértékletességet.

Ja. A másik pedig az, hogy te berúgsz valamiért, mert valami hiányzik. Mivel nem kaptad meg, addig amíg ittál, ezért, amikor felébredsz, azért nyúlsz a sok kajához, hogy pótold azt, amit nem kaptál meg. Tehát keresd meg, szerezd meg, amit akarsz.ami kell amire vágysz. Egészségedre! És most kortyintok!

2013. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A harmadik kommenthez: Kiegésítés: A legelső előttem szólóval értek egyet, csak amíg írtam, addig írt a második válaszoló is. de azzal is egyet értek valamennyire.
2013. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok: másnap úgy kell magamba imádkozni a kaját. Én pont ezért szoktam még részegen betolni egy adag gyrost a buli végén, mert tudom, hogy másnap képtelen vagyok enni. Egyszerűen ne zabálj és kész. A másnapos gyomornak amúgy sem tesz jót a sok étel. Egyébként csak szólok, hogy a pia, amit egy bulin megiszol, felér kb. 2 napi kalóriamennyiséggel. Én pl. ezért ittam kizárólag száraz minőségi vörösbort bulikon, amikor fogyókúráztam.
2013. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vagyok éhes, ha keveset iszom.. ha többet, akkor másnap egyáltalán nem szoktam enni, max este. Ha ennyire figyelsz az alakodra, akkor azt ajánlom ne alkoholizálj, az egy dolog, hogy piálás után sokkal többet eszik az ember, de az alkoholos italok nagyon sok kalóriát tartalmaznak. Persze néha néha elmegy, de ha pl. minden hétvégén iszol, akkor elképzelhető, hogy elkezdesz visszahízni.
2013. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!