Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hogy 70 alatt nem...

Mitől lehet hogy 70 alatt nem érzem?

Figyelt kérdés

Ha 60-67 között van a pulzusom jól érzem magam stb.. ülés közben.

De pl ha 70-80 között van ülés közben kicsit olyan mintha nem tudnám elengedni magam vagy feszültség lenne a mellkasomba meg érzem a mellkasomba a szívdobogásom... Ülök a gép előtt és érzem.

De ha lemegy 70 alá akkor meg nem és jó minden...

Ez mitől van hogy 70 felett érzem de alatta nem?


Mitől van ez?


26/F


2023. ápr. 10. 21:13
 1/5 anonim válasza:
Én amikor meditálok lemegy 50-re és azt is érzem de nem zavar ha nem akarom, hogy zavarjon. Szerintem ez érzékenység függő.
2023. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mitő lehet ez a fura szívdobogás érzés enyhén? Vérnyomásom se magas..

Meg jobb oldalt a mellkasomba néha fura érzésem van de az is elmúlik ha épp másra koncentrálok aztán eszembe jut akkor megint előjön...

2023. ápr. 10. 21:28
 3/5 anonim válasza:
Hát igen. A test és a tudat összefügg. Maga a szívdobogásod érzése feszültséget kelthet benned. Ha pedig valami miatt feszült vagy akkor a szívdobogásod begyorsul. Ha ez nem nyugtat meg menj el a kardiológiára és kérdezősködj, de 80-as pulzussal nincs szerintem semmi bajod. Mondom én az 50-et is érzem.
2023. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Átlagban 60-67 között mozog a pulzusom nyugalmi helyzetbe amúgy 80%-ban. :)


Engem a 80-as pulzus már zavar hogy úristen az nagyon magas..

2023. ápr. 10. 22:19
 5/5 anonim válasza:
Ezt kellene lekűzdened :) a zavart.
2023. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!