Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fejfájás mitől lehet?

Állandó fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött az egész. Napközben folyamatosan fáj a fejem,valami tompaságot is érzek ezzel együtt ami néha a hallásomra is kihat.

Este lefekszem 10 óra körül és nem tudok aludni,sorozatban több nap óta.

Ez a probléma régebb óta kínoz,már több mint egy éve. Szinte fent vagyok egész éjjel olyan hajnali 3-4-ig aztán valahogy elalszom. Éjszaka is van ez a fejfájás,akkor a legrosszabb. Mindent próbáltam hogy elmúljon,veszek be gyógyszert, iszok forró teát rövid ideig szünetelteti a fájdalmat de visszajön.

Nem végzek fárasztó,megterhelő nehéz fizikai munkát, nem is vagyok fáradt se ezért nem értem mi okozhatja ezt. Fiatal huszonéves férfi vagyok.

Tud valaki segíteni mit csináljak?



2023. ápr. 14. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

persze, hogy van aki tud segiteni, az orvos.Nehogy mar ismeretlen, okoskodo valaszolok tavdiagnozisatol akarj meggyogyulni.


Sajnallak es aterzem a problemad, fordulj mihamarabb orvoshoz !

2023. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomást kell mérni és abból lehet kiindulni. Egyébiránt aszpirin vagy kalmopirin is sokszor segíthet, de szénsavas és citromsavas ital hasonlóképpen, napközben kávé vagy tea, ha értágítás kell.
2023. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Este lefekvés előtt tea ivás okozhat fejfájást?
2023. ápr. 15. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott a kérdésben a válasz, ha nem alszol kimerült vagy. Mikor egész éjjel forgolódok már közben fáj a fejem. Az alvással kellene valamit kezdened.
2023. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!