Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 hónapja egy ponton állandó...

4 hónapja egy ponton állandó fájdalom a fejemben, mi lehet? SOS 20/F

Figyelt kérdés

Nem akarom magam az internet által diagnosztizálni, de hátha volt valakinek ilyesmivel tapasztalata, vagy van róla valami tudomása.


Egy évet most kihagyok az egyetemmel, mert rossz anyagi helyzetbe kerültünk, és egy évet végig dolgozom, képtelen vagyok elmenni orvoshoz ezért, egyszerűen nincsen időm, se energiám, és megmondom őszintén, kicsit a fehérköpeny-szindrómában is szenvedek, ha lehet így fogalmazni.


Az egész úgy indult, hogy másfél éve végigjártam egy szinkron tanfolyamot, ahol az első órán annyira izgultam, hogy valószínűleg nagyon felmehetett a vérnyomásom, és emlékszem, a fejem bal hátuljában egy borsónyi kis ponton érzésre mintha valami bizsergett, szúrt, "szikrázott" volna... De semmi tünete nem volt. A sztori ott folytatódik, hogy a mostani nyáron kulimunkával kezdtem, és mikor haza fele utaztam, hirtelen erős nyomást éreztem a fejem bal hátuljában, és nagyon rosszul lettem, késő este bemenetem az ügyeletre, ahol azt mondták, kéne egy teljes kivizsgálás, de nem tudtak semmit sem mondani. A vérnyomásom 170/94 volt. Azóta szinte minden egyes nap fáj a fejem ugyanazon az egy ponton, általában hullámszerűen jön, erős nyomást érzek ilyenkor, és mintha a légzésem is nehezülne, sóhajtozom. Én lennék a legboldogabb, ha a diagnózisom az lenne, hogy pánikbeteg vagyok, de attól tatok, ez talán nem az, mert teljesen random módon jön rám akkor is, amikor például a barátnőmmel nevetünk együtt, hülyéskedünk, vagy épp sorozatot nézünk.


Nagyon sokat segítene, ha valaki, akinek van erről valamiféle tapasztalata, megosztaná velem .Köszönöm szépen előre is! :)



2021. szept. 20. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne örülj te annyira a pánikbetegségnek, az sohasem múlik el, örök gyógyszer.
2021. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy ez pánikbetegség miatt van. Inkább keresd fel a területileg illetékes / hozzád legközelebbi fejfájás ambulanciát, ott célzott diagnosztikát, és kezelést kaphatnál. Mindenképp vizsgáltasd ki, mert nem normális, hogy a légzésed is befolyásolja!
2021. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!