Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam egyre...

Miért érzem magam egyre gyakrabban úgy, és nézek is ki úgy mint aki másnapos?

Figyelt kérdés

Pl most is a tükörbe belenézve tök úgy nézek ki mint aki másnapos lenne..

Csillognak a szemeim, beesett az arcom és a közérzetem is rossz, egy épkézláb mondatot nem tudok kinyögni ha esetleg valakivel beszélgetnem kell..

Totál be vagyok lassulva..


Semmilyen gyógyszert nem szedek és természetesen alkoholt sem iszok!


2023. ápr. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleget alszol?
2023. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Elvileg igen, fél 10-kor szoktam lefeküdni, és fél hat-hat fele ébredek magamtól.
2023. ápr. 19. 12:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, még annyit hogy ez délelőtt nagyjából 9-10-11-ig minden oké, utána kezdődik.


Késő délután pl már sehova nem merek elmenni mert addigra már annyira rosszul nézek ki hogy már attól félek hogy alkoholistának vagy valami drogosnak néznek aki épp elvonási tünetekkel küzd...

2023. ápr. 19. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinaltass egy verkepet, vérszegénység lehet még.

Ne nekünk írj, vegyél ki egy pár nap szabit, menj el házi orvoshoz, kérj vérvétel beutalót, másnap mehetsz is reggel, majd sétálj a szabadban, túrázz, kirándulj, igyál gyümölcsturmixokat ez idő alatt.

2023. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!