Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanság az átlagosnál...

Mostanság az átlagosnál gyakrabban fáj a fejem, néha szédülök is, és meglehetősen fáradtnak érzem magam nap közben. Lehet az időjárás miatt?

Figyelt kérdés

Egyik héten tíz fok van és szikrázó napsütés, utána viszont hirtelen minden átmenet nélkül egy napon belül +1 és -3C°, és irdatlan szél, meg havazás. Egy órája leszaladtam a boltba, és a majd megfagytam, pedig rendesen fel voltam öltözve, bélelt túranadrág, vastag pulcsi, a legvastagabb combközepes pufikabim nyakig becipzárazva, sapka, kesztyű, a szél miatt még a kapucnit is felraktam. Úgy hogy egy hete kb tavaszi kabátban is vígan elvolt az ember.

F/21



2023. jan. 28. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

"Lehet az időjárás miatt?"

Minden bizonnyal! - hiszen az időjárás az, amire bármi bajt rá lehet fogni, azzal magyarázni.

2023. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Stressz vagy időjárás.

Nekem a sok stressz miatt volt ilyen az utóbbi időszakban.

2023. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!