Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék magabiztosabb?...

Hogyan lehetnék magabiztosabb? Hogyan hihetnék jobban magamban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nézd meg a 300 cimű filmet, és ha félsz ordisd magadban hogy.

"THIS IS SPARTA!!!!!"

2010. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
vicces vagy:D
2010. okt. 12. 21:10
 3/11 anonim válasza:
Pedig nekem müködik. :D
2010. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
örülök neki:))
2010. okt. 12. 21:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kevesebbet érek mint más, és mindenki engem utál.(
2010. okt. 14. 21:41
 6/11 A kérdező kommentje:
pedig az anyukám és a tesóm mást mondanak, de én mégsem érzem azt.
2010. okt. 14. 21:41
 7/11 anonim válasza:
100%

Velem is hasonló van/volt.

Erőt kell venni magunkon. Nekem pl a kinézetem miatt önbizalomhiányom volt. Mondtam magamnak, hogy szép vagyok, bár nem hittem el, de megpróbáltam. Suliba elkezdtem mosolyogni, és nem érdekelt semmi, csak hogy jól érzem magamat. És én úgy veszem észre hatott.

Próbáld a jó tulajdonságaidat keresni. Miért nézed le magadat? Érsz annyit mint mások, biztos van valami, amiben jó vagy. Ezeket az értékeidet emeld ki magadban:)

ha meg félsz valamitől, hogy nem fog sikerülni, (ilyen nálam is gyakran van) akkor először azt a dolgot gyakorold egyedül, és ha úgy érzed jó vagy benne, mutasd meg másoknak:D


Lehet, hogy értelmetlennek tűnik, de hatásos:) Hidd el, hogy értékes vagy:) Nehéz de menni fog.

2010. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm 22:16-os kedves vagy, már jobban is érzem magam egy kicsit:)
2010. okt. 14. 23:44
 9/11 anonim válasza:

Örülök neki, hogy hatott(még ha keveset is):)

Tényleg ne add fel, határozd el magadban, hogy magabiztos leszel, mosolyogj sokat, hidd el, hogy érsz annyit mint mások, és meglátod egy idő után jobb lesz:) sok sikert

2010. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
neekm például állandóan azt mondják,hogy milyen szép,meg csinos vagyok(nők s pasik is),de én egyszerűen nem érzem magam annak....szóval nekem sem ártana egy nagy adag önbizalom:)
2010. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!