Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magabiztosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék magabiztosabb? Nincs valami magabiztosság növelő kurzus?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs önbizalmam , próbálkoztam már nem figyelni rá , csak lenni.. nem jött össze , mindig ha van a közelembe egy szép lány egyszerűen eltűnök ... próbálkoztam már azzal is hogy mondogattam magamnak hogy igen is szép vagyok és nincs hibám ! de ez is csak addig jött be amíg ki nem léptem az utcára :S
2011. márc. 6. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
de van, kocsmának hívják.
2011. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah amúgy lány vagyok !
2011. márc. 6. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is ez volt korábban, csak én F/16 vok

szedj össze egy pasit, és utána nem lesz az önbizalmaddal több gond

2011. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a szereplés segített, a véleményem kinyílvánítása. És aztán az office öltözet. Egy sexy magassarkú, egy új ruha, frizura... egy kettő magabiztos leszel :) Hajrá
2011. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy srác fog segíteni, úgy hogy észre sem veszed


nálam így volt

az egyik barátom, mindig kiemelt engem a társaságban, simán oldódtam, lazultam, jól éreztem magam, és engem irigyeltek a lányok


a mostani mellett meg én érzem magam a legcsúnyább, legbénább csajnak, társaságban megszólalni sem merek, ha mégis megszólalnék, beégetem saját magam

2011. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!