Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Random "agy zsibbadás",...

Random "agy zsibbadás", kicsit szédülős, kicsit zúgós állapot, fókuszálni a feladatomra alig tudok közben, mintha végtelenül fáradt lennék. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem kell egy ilyen nagy durva "mindjárt elzuhanok" szédülést beleképzelni, épp csak annyi, legyen egy tisztességes diszkomfortérzetem, és elveszítsem pár pillanatra a fókuszt a feladatomról. Nagy gondot sosem okozott még, csak a koncentrációmat zavarja meg, ettől függetlenül nem vagyok elragadtatva tőle, hogy átélhetem időnként.

Emellett van egy folyamatos fáradtság bennem, ami a fizikai teljesítményemre nem terjed ki (képes vagyok napi 8 kilométert elbiciklizni munkába és haza), mégis folyton borzasztó fáradtnak érzem magam.

Meg kell jegyeznem, nem alszom eleget, 6 és fél - 7 és fél órát alszom általában. Folyadékot fogyasztok eleget, napi 2-3 liter általában.


L/22



2023. jún. 30. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vérnyomást kellene mérni, szinte biztosan az esik le ilyenkor.
2023. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem alszol eleget, az már magában indokolhatja az állandó fáradtságot.
2023. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!