Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj,vagy ez normáli...

Mi lehet a baj,vagy ez normális értéknek számít?

Figyelt kérdés
Pár napja érzek a mellkasomban szorító érzést,2 nappal ezelőtt biciklizés közben,rosszul lettem egyik pillanatról a másikra. Fényes foltok voltak a szemem előtt,emelyegtem, gyenge lettem,és a szám is száradt. Mivel közel volt az sztk.picit vártam hogy jobb legyen majd a házi orvos meg merte a vérnyomásom, és 115 volt,a pulzusom pedig 117. Elkudott belgyógyászatra. Azóta merem itthon magamnak. Ma reggel 104 volt a pulzusom ébredés után, aztán ittam kávét,és kis idő után lejjebb ment. Azóta nem mértem,de a mellkasom továbbra is szúr, és a torkomban érzek valamit,mintha fent akadt volna valami. Egyébként van hogy a vernyomasom csak 99,90,aztán 102-103. Ezek persze napközbeni értékek.
2023. júl. 7. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"van hogy a vernyomasom csak 99,90,aztán 102-103."

Hogyhogy "de"? Ez gyakorlatilag ugyanaz a vérnyomás kétszer egymás után.


Ha a pulzusod 117, akkor csak koffeinmentes kávét igyál.

2023. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom kávé ivás után ment lejjebb.
2023. júl. 7. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen? Nem valami diétától gyengültél le?
2023. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, akartam is kérdezni, hogy a kérdező vajon hány éves, milyen magas, hány kiló, dohányzik-e, drogozik-e, sportol-e, ha igen, mennyit, mit, mióta, mennyire rendszeres a napirendje, mennyit és mennyire jól alszik általában, mennyire stresszes az élete, szed-e és ha igen, milyen gyógyszereket, stb...
2023. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok nő,46kg és 156 cm magas. Sajnos dohányzom,sem alkoholt sem drogot sosem fogyasztok. 2 gyermekem van,2 éves és 9 éves. Jelenleg még gyesen vagyok,nem járok dolgozni. Sportolni nem.jarok külön,de naponta biciklizek napi többször is eléggé kint lakunk a várostól,ezért írom. Ja és nem szedek semmilyen gyógyszert. Étvágyam nem igen van,főleg mióta be jött a meleg idő,de ez így szokott lenni minden évben.
2023. júl. 7. 13:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat idegeskedek családi okok miatt,és nem a férjem miatt,mi jól meg vagyunk,a család egy része miatt
2023. júl. 7. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az étkezéseden kéne javítani valószínűleg, hogy felszedj pár kilót, de egészséges kajákkal.
2023. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg többet kéne aludnod, gondolom, ami két kisgyerek mellett nem lehet könnyű, de ha a férjed is képben van, az jó, ő segít.
2023. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!