Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennek mi lehet az oka?

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már napok óta fáj a fejem, nyúzott vagyok és időnként émelygés is jellemző rám. Képernyőkre és az erős napsütésre, melegre érzékenyebb vagyok és rosszabbul, kicsivel kevesebbet, feszültséggel alszom (amikor máskor volt alvással hasonló probléma nem jelentkeztek ilyen tünetek). Frontérzékenység eddig nem volt rám jellemző és ha sokat képernyőzök nem szoktak ilyen tünetek jelentkezni. Azóta vannak ilyen tüneteim miután kisebb időt (kb max.30 percet) töltöttem kinnt erős déli napsütésben.

2023. júl. 7. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Front: azt ki kell tapasztalni. Nincs más módszer. Nekem van ilyen azért tudom.

Ha a kepernxőtől fájna a fejed akkor azt tudnád, azt is ki kell tapasztalni.

A napsütes? Talán az is de az ellen tudsz vedekezni egyszerüen.


Összességében nem vagy kimerülve inkább? Gondold át... alszol eleget, nincs sok Kv, nem fekszel kesőn le? Nincs stress? Kaja: eszel rendesen, nemcsak bekapok valamit aztán nyomás.. zöldség, gyümölcs.. Székelés rendben? De még ennél is fontosabb iszol eleget? Vernxomasod tesztelted lagalább 2x egy nap ugyan abban az időben es helyesen?..Ezeket ha átveszed magadba akkor sok dologra rá tudsz jönni magad. Orvos sem kell. Ismerd jobban magad! Sok bajtól megkímeled magad majd. Egyébként prevenciónak hívják!

2023. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Napszúrás, vagy enyhe hőguta.
2023. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen az is lehet!
2023. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A probléma egyelőre megoldódott, valószínűleg a stressz okozta rossz alvás lehetett az oka.
2023. júl. 9. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Bingo
2023. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!