Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit mondjak a dokinak hogy...

Mit mondjak a dokinak hogy betegnek gondoljon és kiírjon a suliból?

Figyelt kérdés
már kéne egy kis pihi
2010. okt. 13. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Embereld már meg magad. Mi lesz veled az életben? A munkahelyről nem lehet ám csak úgy eljönni. Táppénzre is már akkor mész, ha halálodon vagy. Annyi lenne a dolgod, hogy bejárj a suliba és tanulj legalább annyit, hogy ne bukj meg. Aztán még ettől is menekülsz. Jó ég...


Megsúgom, hogy az én időmben még ilyen hülye őszi szünet sem volt. Volt a nyári, utána meg a téli. Mégis kibírtuk valahogy élve.

2010. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

szüleim nem tudják

igen, szakközépbe fogok menni, csak oda jó eredmény kell hogy felvegyenek...:(

2010. okt. 14. 10:57
 13/17 anonim ***** válasza:
A szüleidnek nem tűnik fel, hogy eddig is heteket nem voltál suliban? Nálunk az ofő azonnal hívja a szülőt, ha a gyerek reggel nem jön suliba és a szülő nem szól. Akkor szakiskola, oda a kettes is elég és jópár olyan szakközép is van, ahova kettes-hármas is elég.
2010. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

De amúgy miért nem akarsz suliba menni? Nem tetszenek az osztálytársak és ezért nem érzed jól magad, vagy simán nehéz az egész suli? Velem is volt hasonló, azért kérdem.

2010. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
új osztály és unatkozok is meg szar az egész meg kicsit égő hogy megbuktam :(
2010. okt. 14. 16:14
 16/17 anonim ***** válasza:
megbuktál? hát valahol megértem...
2010. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kilencedikben megbukni tényleg égő, nem való neked a gimi. A szüleidnek hogyhogy nem tűnik fel, hogy nem jársz suliba? Az feltűnt, hogy megbuktál? Nerm baj, hamar 18 leszel (talán a tizediket elvégzed addig), aztán már nem kell suliba járnod, munkád meg úgysem lesz, ha oda sem jársz be. Majdcsak eltartanak a szüleid 100 éves korodig.
2010. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!