Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erre mi lehet a megoldás?

Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Diákmelózok, és vállaltam a 3 műszakot, mert nem tudtam hogy bírom. Viszont az éjszakás hét óta bármelyik éjszaka egy órat sem tudok aludni. Most délutános vagyok de egész éjjel fent voltam és tegnap délelőtt is csak 4 órat tudtam aludni, most még 1-et se. Kinek mi segített elaludni? 1 órácska is sokat jelentene mert nagyon kivagyok, remegek és hányingerem van. Délelőttösből éjszakásra átállni is borzasztó volt. A segítséget előre is köszönöm!

2023. júl. 18. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tùl sokat vàllaltàl! Jobb lenne, ha az éjszakai mûszakot elhagynàd. Az egészséged fontosabb!
2023. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jövőben mindenképpen így lesz. De ezt a hónapot még ki kell bírnom.
2023. júl. 19. 01:00
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Felborult a cirkadián ritmusod. Idő kell, amíg a szervezet igazodik az új rendhez. Gondolom, azóta valamivel jobban bírod...?
2023. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azért már egy pár fokkal jobb. Igazából megijedtem inkább, mert furcsa volt és szokatlan ez az egész. De ahogy tellik az idő mindig egy kicsit jobb, mindig egy kicsit többet tudok aludni.
2023. júl. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!