Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tévő legyek? Ha valakinek...

Mi tévő legyek? Ha valakinek van valamilyem tippje azt nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
Elnézést ,hogy ilyen kérdéseket teszek fel de nem tudom mi tévő legyek. A hasam fáj és úgy érzem mintha menni akarna ,de mégsem megy és egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Hétfőn megyek egy táborba és ott gáz ha rosszul leszek. Egy strandolás miatt enyhe fülgyulladásom van és szedek rá cataflam-ot , az nem antibiotikum és már szedtem régebben ezt a gyógyszert , semmi bajom nem volt. Külföldön kb 1 hónapja voltam utoljára ,akkor is Egyiptomban ,de ott sem kaptam el semmit. A gyomrommal nem tudom mi lehet és körülbelül 2-3 napja vagyok így. Bármilyen tippet és hozzászólást örömmel fogadnék, köszönöm!

2023. júl. 21. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menstruálsz már?
2023. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 már vagy 2 éve megvan a menstruációm ,a hónapra már letudtam
2023. júl. 21. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Könnyíteni kéne a helyzeten hogy tudj székelni. Plusz ne idegeskedj, közrejátszhat az is. Egyél rostosat, gyümölcsöket szilvás pürét, hatásos. Valamint szedj Normafloret addig.
2023. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem felfujodas, gazok vannak, de nem tudod csak ugy kieregetni, mert nem sikerul.
2023. júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!