Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet a sípcsontomnak?...

Mi baja lehet a sípcsontomnak? Már ha annak van

Figyelt kérdés

A jobb sípcsontom néha egy pontba elől fáj nyomásra de nem mindig fáj nyomásra, ma reggel viszont gyalogláskor hirtelen égően kezdett el fájni de aztán elmúlt már csak néha érzem a vádlim is fáj néhány napja. Lehet az miatt ilyesmi mert bokasüllyedésem és gerincferdülésem van vagy valami komolyabb?Nem sportolok csak tesi órán de május óta nem volt az sem. Illetve késő elkezdeni a gyógytornát a gerincemre amit 2 éve kaptam?

20/L



#gerincferdülés #bokasullyedes #labszarfajdalom
2023. júl. 22. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui: a fenekem alatt is érzem🥲
2023. júl. 22. 10:53
 2/6 anonim válasza:
Szia pont ilyen fájdalmaim vannak hónapok óta, de a térdeim is fájnak és nekem állandó. Megtudtal valamit?☺️
2023. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, voltam röntgenen de ott nem mondtak semmit, ortopédiára meg nem tudtam még vissza menni
2023. szept. 15. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve annyit tudok hogy a térdkalácsom el van mozdulva (ezt lefordítottam a papírról neten)
2023. szept. 15. 13:39
 5/6 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, remélem mindketten hamarosan rendben leszünk🙏🏻
2023. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy én járok gyógytornara és itthon is csinálom a gyakorlatokat, minden nap. Nagyon sokat segített a gerincferdülésemen, már szinte teljesen egyenes. Szerintem egy próbát neked is meg ér.
2023. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!