Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ájulás és az eszméletveszté...

Az ájulás és az eszméletvesztés ugyanaz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 16:41
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

[link]

"Az ájulás hirtelen kialakuló, a rövid ideig tartó, átmeneti eszméletvesztés"


Egyébként magam is tudtam volna, ezek szerint.

2023. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy volt aki elájult, de magánàl volt. Akkor ez hogyan lehetséges?
2023. júl. 22. 18:03
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Sehogy szerintem. Nem tudom, volt-e ilyen élményed, nekem általános iskolai ünnepségen, napon állva ment ki a vér a fejemből, noha arra pontosan már nem emlékszem, de talán arra lehet mondani, hogy teljesen nem kapcsoltam ki.

Viszont később egyszer kerékpárral úgy fejre álltam, hogy koppantam az aszfalton.

Nem is teljesen az én hibám, mert ez egy tanpálya-szerű felület volt, KRESZ-park, ahol egy kő került a hátsó kerekem alá, aminek nem lett volna szabad ott lenni.

Lényeg, hogy a (játék) körforgalomban nagy sebességgel körözve elszálltam.

Ezt én úgy érzékeltem, hogy fejem koppan, de abban a pillanatban pattantam is fel.

Csak akik ott voltak, közben láttak elterülve, nem tudom, hány percig.

Tehát ebben az a tanulságos, hogy tényleg se kép, se hang. Ilyen lehet a halál is. Nincs semmi.

Ezt szoktam magyarázni a reinkarnációs hívőknek is, hogy mire készüljenek fel.

Nem lesz semmi. Totális elmúlás. Vég.

2023. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2023. júl. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!