Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minek nézegetik folyton?

Minek nézegetik folyton?

Figyelt kérdés

Minek nézegetik itt sokan a pulzusukat? Felmegy valainek 80-ra már a halálán van már bocsánat... Tök felesleges nézegetni de naponta valaki feltesz 1 pulzusos kérdést hogy ez nem magas? Ez nem alacsony ? stb...


Ti értitek ezt? :D


2023. júl. 26. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szimplán csak unatkoznak. Már nem tudják, hogy jó módjukban mit csináljanak. Engem is roppantul idegesít és zavarnak ezek az értelmetlen kérdések.
2023. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Méri az "okos" órájuk, aztán máris azt hiszik, hogy fontos.
2023. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindegy mennyi nem? 60-100 jo a felett rossz es kesz
2023. júl. 26. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
a háziorvosom mikor megtudta hogy régóta nem dolgozom azt mondta hogy minél előbb találjak, mert aki sokáig tétlenül van az egy idő után elkezd magával foglalkozni. és tényleg egyszer csak azt veszem észre hogy gyakrabban mérek vérnyomást, megijedek egy hirtelen becseengő fültől vagy a fülemben dobogó szívhangtól pedig aztán én nem vagyok hipochonder, sosem voltam. pulzusnál is volt hogy megijedtem hogy miért 110 nyugalomban, majd eszembe jutott hogy ja, az előbb fejezted be a maszturbálást hülye. meg ilyenek. akik meg hajlamosabbak is rá hogy féljenek a betegségektől azok mégjobban ráparáznak
2023. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Igazad van
2023. júl. 26. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!