Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen sportot, mozgásformát...

Milyen sportot, mozgásformát javasoltok vékony, 30 körüli nônek?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony nô vagyok, irodai munkát végzek napi 8 órában. Amióta házba költöztem, gyaloglásban kb kimerül a napi mozgás, legtöbbször ki sem jön a 10 ezer lépés. Kellene mozognom, mert érzem, hogy az általános kondim is gyengül az immunrendszeremmel együtt, de nincs a közelben futópálya, uszoda és konditerem sem és nem tudom repetatív dolgokra rávenni magam s rendszeresen csinálni, mert unom. Az ízületeim örökletesen gyengék, aszfalton nem kéne szaladnom. Nem fogyni szeretnék, hanem általános jóllétet elérni. Milyen mozgásformákkal próbálkozhatnék?

2023. júl. 26. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
olyan verzió esetleg h ha pl 5-10 percre lenne vmi park ahol lehet nyigodtan futni, akkor odàig bicajjal mész, gyorsba hozzàkötöd vmi oszlophoz, és onnantól futsz ? Csak van vmi megfelelő hely.. Aszfalton sem rossz futni ha van egy ilyen magasabb ruganyos talpú cipő. Futàs a jó arra amit leírtàl, vhogy csak meg kéne oldani
2023. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úszás lenne a legjobb ha vékony vagy


De otthon is tudsz mozogni ha van hozzá hely. Covid alatt otthon csináltam gyakorlatokat


Futás se rossz, de ne csak azt az egy felé mozgást csináld, mert az fogyaszt

2023. júl. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!